گلکسی s8 تغیرات سخت‌افزاری گسترده‌ای خواهد داشت!

samsung-galaxy-9

گلکسی s8 تغیرات سخت‌افزاری گسترده‌ای خواهد داشت!

 

samsung-galaxy-9

طبق گزارش منتشر شده احتمال می‌رود که دکمه هوم از گلکسی اس 8 حذف شود. با حذف شدن دکمه خانه، جایگاه حسگر اسکنر اثر انگشت نیز تغییر می‌یابد و احتمالا سامسونگ از این حسگر در زیر صفحه نمایشگر استفاده خواهد کرد.

همانطور که می‌دانید تکنولوژی لبه‌های منحنی سامسونگ توانسته به این کمپانی کمک کند تا بتواند حاشیه‌های دو طرف صفحه نمایشگر را از بین ببرد. آنچه انتظار می‌رود این است که سامسونگ پا را از این اقدام نیز فراتر گذاشته و در بالا و پایین صفحه نمایشگر گلکسی اس 8 نیز از لبه‌های منحنی استفاده کند. اگر این اتفاق رخ دهد باید پرچم‌دار بعدی سامسونگ را دارای نمایشگر تمام صفحه خواند.

دوربین گلکسی اس 8 نیز دچار تحول خواهد شد. اگر گزارش‌های به دست آمده درست باشند گلکسی 8 قرار است از دوربین دوگانه در عقب خود استفاده کند. با این حساب گلکسی 8 اولین پرچم‌دار سامسونگ خواهد بود که مجهز به دوربین دوگانه است. اینکه سامسونگ قصد دارد از دوربین دوگانه در پرچم‌دار خود استفاده کند چندان دور از انتظار نبود اما سوال اینجا است که آیا این دوربین دوگانه دارای سنسورهای یکپارچه خواهد بود یا سنسورها از یکدیگر مجزا هستند.

گفته شده احتمالا سامسونگ گلکسی اس 8 را زودتر از زمان مورد نظر عرضه خواهد کرد هرچند بعید به نظر می‌رسد که بعد از مشکلاتی که برای گلکسی نوت 7 پیش آمد سامسونگ بخواهد دوباره دست به عرضه زودهنگام محصولش بزند.
منبع: SAMMOBILE

درباره نویسنده

مطالب مرتبط